DANE KONTAKTOWE
DANE FIRMY

Łobeskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 17
73-150 Łobez

NIP: 2530350039
REGON: 385095640
KRS: 0000819399

KONTAKT:
e-mail: info@lobez-pk.pl
Tel.: (91) 3974486
Tel.kom.: 695 399 257


PRACOWNICY

PREZES ZARZĄDU:
Anna Imperowicz-Pawlaczyk
e-mail: a.imperowicz-pawlaczyk@lobez-pk.pl
Tel.: 508 262 956


GŁÓWNA KSIĘGOWA:
Anna Łuksza
e-mail: a.luksza@lobez-pk.pl
Tel.: 696 065 024


KSIĘGOWOŚĆ:
Dorota Bogdańska
e-mail: d.bogdanska@lobez-pk.pl


OBSŁUGA KLIENTA:
Marzena Kensik
e-mail: m.kensik@lobez-pk.pl
Tel.: 695 399 257

Honorata Iwachniuk
e-mail: h.iwachniuk@lobez-pk.pl
Tel.: 695 399 257


KIEROWNIK WODOCIĄGÓW, KANALIZACJI I OCZYSZCZALNI:
Sylwia Perek
e-mail: s.perek@lobez-pk.pl


KADRY I BHP:
Bożena Pacholska
e-mail: b.pacholska@lobez-pk.pl


INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
Ewa Ilgiewicz-Pawlak
e-mail: rodo@lobez-pk.pl


INWESTYCJE, ROBOTY BUDOWLANE:
Aleksander Paraszczak
e-mail: a.paraszczak@lobez-pk.pl
Tel.: 661 405 931


TECHNOLOG OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW:
Krzysztof Kamaszko
e-mail: k.kamaszko@lobez-pk.pl


DZIAŁ TECHINCZNY:
Leszek Żelejko
e-mail: l.zelejko@lobez-pk.pl
Tel.: 691 722 501


DANE

Łobeskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
ul. Woj. Polskiego 17
73-150 Łobez

NIP: 2530350039
REGON: 385095640
KRS: 0000819399